Menu Premium

I Am Alive krijgt geen retailrelease

31/01/2011 0 Tweet Het Like/Deel Het

I-am-alive

Helaas maar waar, de gehypte game van Ubisoft, I Am Alive, zal niet meer het levenslicht zien in de winkelschappen.Het spel zal nog wel uitkomen, maar dan alleen op het online netwerk van Sony en Microsoft. I Am Alive zal namelijk ergens in 2011 het levenslicht zien voor Xbox Live Arcade en het PlayStation Network, aldus producer Jade Raymond. Het spel zou origineel ook uitkomen voor de PC, maar of dit nog gaat plaatsvinden is niet bekend.

Weinig is nog over I Am Alive bekend Wat we wel weten is dat de game zich afspeelt in Chicago, welke verwoest is door een gigantische aardverschuiving. Door voedsel en water te vinden blijf je in leven in je zoektocht naar je verloren vriendin.

Het spel werd de afgelopen jaren onder handen genomen door meerdere studio’s van Ubisoft, maar geen enkele studio bracht het resultaat dat men in gedachten had. Derhalve zal de game alleen in downloadbare vorm uitkomen. Het Xbox-netwerk heeft een limiet van 2GB, dus de game zal waarschijnlijk behoorlijk anders zijn sinds de eerste keer dat wij er wat van zagen.

Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosPremiumPodcastMerch