The Blood of Dawnwalker laat zich zien in eerste trailer
Lekker duister...
Nog geen account? Registreer hier
Een van de games die steeds weer als potentiele topper wordt genoemd op deze E3 is Assassin’s Creed Brotherhood. De game die niet echt een volwaardig nieuw deel is in de serie en niet echt een add-on, speelt zich opnieuw af in het oude Italie. Deze keer reist Ezio Auditore di Firenze af naar het oude Rome, centrum van macht en van corruptie.
De officiele E3 trailer
De Officiele E3 trailer maakt indruk en doet denken aan de fantastische Uncle trailer van de eerste Assassin’s Creed. Al is het deze keer duidelijk dat Ezio niet langer vanuit de duisternis toeslaat maar de open en bloot de strijd met de tempeliers aangaat. Dat doet hij niet alleen maar met de andere Assassin’s. Vandaar de naam: Brotherhood.
Gameplay E3 2010
Tijdens de E3 demonstrattie (zie boven). Werden delen van het verhaal getoond, de sfeer, de setting en vooral de character design die er een klein beetje beter uitzag dan het vorige deel. Hopenlijk is het verhaal ook beter dan het vorige deel want met een heel klein beetje moeite zou het mogelijk moeten zijn om het kinderlijke wanna-be Da Vinci code niveau te ontstijgen. Brotherhood ligt 9 november in de winkels voor de PlayStation 3 en de Xbox 360.