Menu Premium
Loading...

Skate. [Early Access] Review: Kopen, budgetbak of slopen?

24/09/2025 0 Tweet Het Like/Deel Het

Een aantal jaren geleden was de game er opeens: Skate. Een lid van de studio meldde dat ze de oude liefde opnieuw opgepakt hadden en op volle kracht bezig waren met een nieuw deel uit de Skate-franchise. Na deze presentatie gingen we een periode in met af en toe oorverdovende stilte, gevolgd door een periode van alfa’s en bèta’s. Daaruit bleek dat Skate. een game moest blijven, maar dat de moves en tricks en de manier waarop je ze maakte, wel echt intuïtief moesten gaan aanvoelen. Oftewel, als je zelf op een plank met vier wieltjes je ding deed, dan moest je feitelijk moeiteloos de tricks in dit spel kunnen masteren. Jasper is onze eigen Tony Hawk. Hij kreeg de afgelopen week toegang tot Early Access en ging aan de slag. Kan deze game wedijveren met de door hem zo geliefde Tony Hawk-franchise? Het antwoord krijg je in de Skate. review.

Skate. review: Kan de game wedijveren met de kwaliteit en fun van de Tony Hawk franchise?

De Skate. (waarom men die punt achter de titel wilde, is ons een raadsel) franchise onderscheidt zich zoals eerder gezegd van andere skate-games Het door zijn meer realistische aanpak en de innovatieve besturing. Elke beweging met de controller moet logisch aanvoelen. Een soort van de beweging maken die je ook in het echt zou maken. Hoe voelde het aan voor Jasper? Is de Early Access build die voor iedereen gratis te verkrijgen is, al goed genoeg om volle bak uitdaging en dikke fun te beleven?

Skate. wil skaten intuïtiever en realistischer doen aanvoelen

We zeiden het al. Jasper is een fan van skate-games. De Tony Hawk delen zijn een integraal onderdeel van zijn jeugd. Mad tricks doen op goede muziek. Kan Skate. dat gevoel ook bij hem losmaken? Tony Hawk was wat meer arcade en dat lag hem wel. Skate. pakt het anders aan. Gaat dit werken? Je ziet en hoort het in deze video.   

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosPremiumPodcastMerch