Menu Premium
Loading...

GK Daily: PS5 heeft beste Elden Ring spelers & Marathon wankelt

27/05/2025 0 Tweet Het Like/Deel Het

Welkom bij Gamekings Daily, de dagelijkse video en podcast over het laatste nieuws binnen de videogames-wereld. Elke doordeweeks dag brengen we om vijf uur een nieuwe aflevering naar onze nieuwe website toe. In 20 minuten tijd bespreken twee hosts van Gamekings de laatste en meest relevante ontwikkelingen. Ben je helemaal bij. Ook vandaag neemt Skate in de studio de rol van host op zich en bespreekt hij het nieuws met Jasper. De twee hebben het onder andere over het onderzoek dat uitwijst dat bezitters van een PS5 de beste spelers in Elden Ring: Nightreign zijn en Bungie’s game Marathon wankelt. Dit en ander kort nieuws kun je voorbij zien en horen komen in de GK Daily van dinsdag 27 mei 2025.

42% spelers Elden Ring heeft meer dan 100 uur in de game gestopt

Elden Ring was een van de beste games van 2024. Zo niet de beste. Miljoenen gamers hebben hun ziel en zaligheid gestopt in het bestrijden van de vele vijanden in het spel van From Software. Data wijzen nu uit dat rond de 42% meer dan 100 uur in het spel heeft gestopt en dat de PS5-bezitters de meeste skills hebben. Behoren Jasper en Skate ook tot die groep? Het antwoord krijg je in deze video.

Marathon bevindt zich in zwaar weer

Het loopt allesbehalve soepel met de ontwikkeling van Bungie’s Marathon. Na de tegenvallende alpha, het schandaal rond het gejatte artwork en de verhalen over een vermeende onenigheid tussen het management en developers, doet nu ook het sterke gerucht de ronde dat Sony de marketing activiteiten rond het spel (launch september) drastisch heeft teruggebracht en in ieder geval voorlopig niks doet. Dat is doorgaans geen goed teken voor een game die in september gepland staat voor launch. Is dit het begin van het einde of zoekt PlayStation gewoon even de luwte op.

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosNieuwsPremiumPodcastMerch