
ASUS ROG STRIX SCAR 17 G733ZW: ‘Een ware krachtpatser’
Er staat een powerhouse op de desk...
Nog geen account? Registreer hier
Jaaaaa het is eindelijk einde van de week vrijdag en iedereen zijn kop ontploft hier op de redactie. de een omdat ie een kater heeft waar je u tegen zegt en de ander omdat we een aantal super vette games voor je hebben.
Om te beginnen hebben we speelbare code van Jericho, de nieuwe horror shooter van clive Barker. En zeg niet gelijk dat het kut wordt alleen omdat je het niet kent…want deze game is de roquefort van de november lineup, Echt heel lekker met een wijntje en een goed gesprek over oude horror films van meester Clive Barker zelf maar minder plezierig als je de volgende ochtend de koelkast opentrekt en er ligt nog een restje te stinken.
Verder natuurlijk de nieuwe trailer van Sega Rally. we hebben de game ook binnen maar gaan daar nog geen beelden van laten zien. eerst ff de trailer. die game roept namelijk zo veel jeugdherrineringen op dat Boris bijna de herrinering aan gisternacht is vergeten.
We zouden zeggen…klikken en kijken…