De Gamekings Guide to Korea: de strijd barst los
Het verleden versus de toekomst
Nog geen account? Registreer hier
Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door NVIDIA. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. NVIDIA heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site.
Na een lekker weekend is het tijd voor een nieuwe werkweek. Het is aan het driemanschap Boris, Jelle en Skate om deze dagen in te luiden. Drie heren die allemaal goed van de tongriem gesneden zijn. Het vocaal inluiden gebeurt middels een nieuwe aflevering van Brievenmaandag. Vragen zijn er volop. Bijvoorbeeld waarom veel games grof taalgebruik hebben. Of er niet een optie kan komen om dit uit te schakelen. Een andere briefschrijver wil weten welke headset hij het beste kan halen en dan is er een brief over welke action adventures net zo leuk zijn als Zelda. Je krijgt de antwoorden op deze vragen en meer in de Brievenmaandag van maandag 8 december 2025.
Iemand neemt het op in een brief voor de Steam Machine als een nieuwe console voor bij de TV. Er zijn immers ook games die exclusief PC zijn en die je nu wel kunt gaan spelen als je geen dikke desktop wilt kopen. Hoe kijken de drie hier tegenaan? Een leuke en meer open vraag betreft een hypothetische kwestie: Geen baan, geen kids, geen vrouw, maar wel een bak geld op de bank. Wat zouden we dan gaan doen?
Op zoek naar een dikke videokaart, een nieuwe PC of een laptop? Zoek dan niet verder en check alle dikke deals tijdens de NVIDIA Holiday Campaign. Van videokaarten tot de desk- en laptops van Asus, MSI, Lenovo etc, met een RTX 50-series GPU aan boord. Je kunt hier vele euro’s korting krijgen. En dat is, denken wij, toch mooi meegenomen.