Menu Premium
Loading...

Brievenmaandag over Donkey Kong Bananza & PS5 exclusives

21/07/2025 0 Tweet Het Like/Deel Het

Het kwik houdt zich momenteel ergens prettig rond de twintig graden op. Niet te warm en natuurlijk ook niet te koud. Ideaal om met een prettig gemoed naar je werk te gaan. Iets wat wij dus ook doen. De drie presentatoren van dienst zijn dit keer Huey, Jelle en Shelly. Zij zijn helemaal klaar om een nieuwe aflevering van Brievenmaandag op te nemen. De rubriek waarin we, weer of geen weer, we de meest prangende van de community beantwoorden. In deze episode passeren onder andere vragen de revue over Donkey Kong Bananza, The Elder Scrolls Online, de perfecte game locatie om op vakantie naar toe te gaan. Voor het antwoord op deze en andere vragen kun je kijken en luisteren naar de aflevering van Brievenmaandag van maandag 21 juli 2025.

Is Donkey Kong Bananza net zo leuk als Super Mario Odyssey?

Een interessante vraag is wanneer het legit is voor publishers om een remaster van een remaster te gaan maken? Gebeurt dit überhaupt al vandaag de dag? Iemand anders vraagt of wij games ook soms als escapisme gebruiken of dat het echt een fun experience? En ervaren wij wel eens een ‘gameplay-gat?’ Dat je overstapt van een bepaalde game uit een bepaald genre en dat je dan niet in lekker de volgende game kunt komen? De drie hosts buigen hun hoofd er over.

Wanneer krijgen we te maken met remasters van remasters?

Een brievenschrijver wil weten wanneer we een nieuwe editie van Table Toppers gaan houden. Hebben we al een datum in ons achterhoofd? En we bevinden ons momenteel in de zomer en die midden in vakantie tijd. Kennen wij een locatie uit een videogame waar wij graag op vakantie naartoe zouden gaan? Is het iets tropisch, ligt het aan zee of gaan de drie meer voor iets avontuurlijks? Je weet het als je deze video bekijkt.

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosPremiumPodcastMerch