The Blood of Dawnwalker laat zich zien in eerste trailer
Lekker duister...
Nog geen account? Registreer hier
Een nieuw jaar = nieuwe edities Gamekings Live. En we trappen 2010 meteen af met een volvette februari-editie, in de MustSee bioscoop te Breda (zaterdag 27 februari). Dus iedereen in het Zuiden des lands: dit is jullie kans. Carnaval ligt achter ons en het is het einde van de maand, dus het nieuwe salaris staat op de rekening!
De afgelopen jaren had Gamekings Live in februari een kansloze zaak geweest. Publishers brachten hun toppers immers allemaal rond de Kerstdagen uit om daarna in een diepe winterslaap te gaan. Maar in 2010 is alles anders. Releases worden voortaan over het hele jaar uitgesmeerd. Met als gevolg dat de voorheen zo stille maanden februari, maart en april direct een trits aan toppers kent. Op zaterdag 27 februari aanstaande kun jij in Breda exclusief een flink aantal van die krakers bekijken als wij de games samen met de publishers live spelen. En na afloop van elke demo is er natuurlijk weer tijd om vragen af te vuren op de publisher of op ons. Zeer waarschijnlijk zal een aantal van de games die op het scherm getoond worden ook in de foyer speelbaar zijn.
De eerste vijf games maken we vandaag bekend (er komen er de komende weken nog meer bij).
– BATTLEFIELD BAD COMPANY 2
– GOD OF WAR III
– METRO 2033
– RED STEEL 2
– HEAVY RAIN
Meer info over onderstaande titels, locatie en kaartverkoop vind je op www.gamekingslive.nl
LET OP! Gamekings Live IV keer wordt dit keer dus NIET in de in MustSee Delft gehouden, maar in MustSee Breda. En omdat dit ook een prachtige bioscoop is met een fikse foyer en een dikke HD projector zal de kwaliteit 100% overeenkomen met Delft. ECHTER… de grote zaal in Breda is wel iets kleiner dan die in Delft. En dus kunnen er minder mensen in. Wil je er daarom zaterdag de 27ste februari bij zijn, wacht dan niet te lang met kaartjes halen, want vol = vol.
Heb je vragen, zet ze in de reply en JJ zal ze de komende dagen beantwoorden.
