Menu Premium

Japanse en Amerikaanse PSone klassiekers komen naar PSN

01/08/2011 0 Tweet Het Like/Deel Het

Sony heeft bekend gemaakt dat exclusieve Japanse en Noord-Amerikaanse Playstation One titels naar het Europese Playstation Network komen. Sony gaat verschillende emulatoren van deze klassiekers beschikbaar maken in de Playstation Store. Welke titels precies naar het PSN komen, is nog niet bekend. Sony liet wel weten dat ze al met verschillende titels bezig zijn. Daarnaast heeft Sony drie aanwijzingen gegeven welke PSone titels in aanmerking komen.

  • Het is mogelijk voor verschillende uitgevers zich aan te melden om hun Japanse of Noord-Amerikaanse PSone titels te plaatsen op het Europese PSN. Deze uitgevers moeten wel de rechten bezitten om PSone titels exclusief uit te brengen voor de Japanse en Noord-Amerikaanse markt.
  • Alle PSone titels worden exact als het origineel uitgegeven. Dat betekent dat de de PSone game beschikbaar wordt in het Engels of Japans.
  • Alle PSone titels gaan op 60 Hz lopen, waardoor je een televisie nodig hebt die 60 Hz ondersteunt.
  • Dit betekent ook dat, als een PAL versie van een game niet door de kwaliteitskeuring van Sony Europa is gekomen, maar wel beschikbaar is op de Playststion Stores van Amerika of Japan, deze versie in aanmerking kan komen om te worden uitgeven. Sony zal alleen niet direct een VS-versie van een game plaatsen op PSN, zonder dat deze is nagekeken op fouten.

Tot slot laat Sony weten dat zij graag jouw suggesties horen welke PSone titels in de Playstation Store moeten verschijnen. Je kunt je suggesties plaatsen als reactie op het bericht van het Playstation blog.

Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosPremiumPodcastMerch