The Blood of Dawnwalker laat zich zien in eerste trailer
Lekker duister...
Nog geen account? Registreer hier
Fans van de game wachtten er al langer op, maar nu heeft ontwikkelaar Nicalis eindelijk de knoop doorgehakt: Cave Story komt op 10 December de Europese markt onveilig maken. De game is oorspronkelijk gemaakt door een Japanse student, onder de naam Studio Pixel en kwam eerder uit voor de PC. Verschillende andere homebrew versies circuleren op het interwebZ.
Cave Story (in Japan: Doukutsu Monogatari) is een soort mash-up van Castlevania, Metroid en diverse andere platformers en RPG’s. Het grappige is dat de game, oorspronkelijk gemaakt door één persoon, reteverslavend is en ook gewoon oprecht een goede game te noemen is.
Het is grafisch natuurlijk niet top notch, maar, gezien de fanbase die deze game heeft, is het natuurlijk geen slecht idee het origineel eens uit te proberen!
10 December kan je in ieder geval de Ds en Wii versies binnenslepen!