Met de billen bloot: terugblik op onze voorspellingen voor 2025
Hoe vaak zaten we er dit keer naast
Nog geen account? Registreer hier
Aflevering 242 van Nerd Culture is een gezellige. Jelle is over het algemeen rustig, Huey is scherp, en wat wil je ook, nu hij zoveel tijd in het filmhuis doorbrengt. We nemen eerst wat comments / feedback van de community onder de loep. Daarna duiken we via een mega kort Marvel segmentje rechtstreeks door naar het belangrijkste nieuws van dezer week: dat Kathleen Kennedy gestopt is bij Lucasfilm.
Ook hebben we de laatste trailer van Avengers: Doomsday, een serie met een pratende teddybeer, en The Bride!
Je ziet of hoort het allemaal in deze aflevering. Want Huey heeft uiteraard weer een arthouse film voor jullie gekeken. En Jelle heeft het maar heellll kort over een – soort van – cop show: Lioness. Maar hij legt uit waarom dit niet gezapig is, en dus wel in deze show thuishoort. Verder komen de onderwerpen langs, waar je van houdt: Marvel en Star Wars! Ja toch. Laat in de comments even weten of je blij bent met de balans van topics in deze aflevering.
Lang leve Kathleen Kennedy. Want de mannen mannen beamen dat deze dame echt heel vet werk heeft geleverd in het verleden. En nu ze gestopt is filosoferen ze zelfs over of ze niet juist altijd goede beslissingen nam achter de schermen, en dat het internet haar zwart heeft gemaakt. Desalniettemin is de buurt nu aan onder andere Dave Filoni. En of Huey en Jelle daar meer vertrouwen in hebben, dat hoor je in deze aflevering als je op play ramt. Met dat zweterige vingertje van je.