JJ ‘checkt’ Japan… in Houten
JJ neemt geen blad voor de mond
Nog geen account? Registreer hier
Deze talkshow wordt mede mogelijk gemaakt door MSI. Alle meningen in deze video zijn onze eigen. MSI heeft inhoudelijk geen inspraak op de content en zien de video net als jullie hier voor het eerst op de site.
Zijn we allemaal klaar voor een nieuw weekend? Wij gaan de voorpret er alvast in voeren met een nieuwe editie van Einde van de Week Live. De talkshow waarin we het belangrijkste nieuws van de week met je doornemen. Daan, Huey en Jasper hebben plaatsgenomen achter de desk en behandelen het komende anderhalf uur talloze onderwerpen. En natuurlijk praten ze over de hackers die GTA 6 beelden hebben vrijgegeven. Mogelijk zelfs de complete game. Wat is de stand van zaken op het moment van opnemen en wat vinden de heren van deze toestand? Jasper speelde een paar uur met Wolverine en ligt in deze video alvast een tip van de sluier op. En hoe ziet de nieuwe Black Myth-game eruit? Dit alles en meer zie en hoor je voorbijkomen in de Einde van de Week Live van vrijdag 21 augustus 2026.
Andere onderwerpen die in deze editie besproken worden, zijn de nieuwe gameplaybeelden van Silent Hill Townfall, de uitspraken van een oud-medewerker van Naughty Dog die een remake van Uncharted een ordinaire cash grab vindt en de vraag of er nog wel een nieuw Mass Effect-deel komt?
MSI zet deze week de Het gaat om de Vector A16 HX. Deze sterke gaming laptop heeft onder de motorkap een AMD Ryzen 9 8940 HX processor, een NVIDIA GeForce RTX 5080, een 16GB RAM, een 1TB SSD, een 24-zone RGB toetsenbord, een 15.6” QHD+ 240Hz display en Thunderbolt 5 opties. Deze gaming laptop is hier met 200 euro korting verkrijgbaar bij GamePC.
Het PC-park van Gamekings is sinds kort uitgebreid met een nieuw bakbeest: de Cobalt x powered by MSI. Een desktop waar zelfs de zwaarste videogames bang van worden. Met een AMD Ryzen 7 9800X3D, een MSI RTX 5080 16G Shadow 3X OC GPU, een MSI MAG A850GL PCIe5 voeding, een MSI MAG CORELIQUID A13 240 cooler en een MSI MAG B650 TOMAHAWK moederbord zit je de komende jaren meer dan goed. Je kunt dit beest hier aan een nader onderzoek onderwerpen. MSI heeft natuurlijk ook configs voor je klaarstaan voor minder krachtige, maar goedkopere PC’s. En daar kun je nog steeds prima games op spelen.