Menu Premium
Loading...

Nerd Culture #269 over Spider-Man Brand New Day, X-Men ’97 & Comic-Con

02/08/2026 0 Tweet Het Like/Deel Het

Deze week schuift Jelle weer aan naast Koos voor een aflevering die volledig in het teken staat van Spider-Man: Brand New Day. Koos zag de langverwachte Marvel-film in de bioscoop en deelt zijn uitgebreide, spoilervrije indrukken, waarna ze natuurlijk ook dieper op de film ingaan. Daarnaast bespreken ze het laatste nieuws uit San Diego Comic-Con, met updates over Ghost Rider, Black Panther 3, Lanterns, Home Alone, Indiana Jones en nog veel meer uit de wereld van films, series en comics.

Spider-Man Brand New Day Review

Spider-Man is terug en hoe. Koos dook de bioscoop in voor Spider-Man: Brand New Day en deelt zijn uitgebreide, spoilervrije indrukken van misschien wel de belangrijkste superheldenfilm van het jaar. Is Marvel er na No Way Home opnieuw in geslaagd een onvergetelijke Spider-Man-film af te leveren? Daarnaast bespreken Koos en Jelle waarom Peter Parker ogenschijnlijk immuun is voor de veelbesproken ‘superhero fatigue’. Terwijl andere Marvel-films wisselende resultaten boeken, lijkt Brand New Day af te stevenen op een van de grootste openingsweekenden ooit. Uiteraard duiken we ook in wat dit betekent voor de toekomst van Spider-Man én het Marvel Cinematic Universe.

X-Men ’97 Season 2 Review

Na een ijzersterk eerste seizoen is ook X-Men ’97 terug, en zowel Jelle als Koos hebben de eerste drie afleveringen van seizoen 2 gezien. Weten de makers het hoge niveau vast te houden, of blijkt een vervolg op zo’n geliefde serie toch lastiger dan gedacht? Ze bespreken hun eerste indrukken, de nieuwe verhaallijnen, de terugkeer van bekende mutanten en waarom X-Men ’97 opnieuw laat zien waarom de X-Men tot de sterkste Marvel-franchises behoren.

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosPremiumPodcastMerch