25 jaar Gamekings: Alle facts & figures op een rij
Kaal of kammen?
Nog geen account? Registreer hier
De zomer komt eraan. Je zou het nu niet zeggen met dat lauwwarme zonnetje, maar we geloven erin. Wij brengen zelf in ieder geval een aantal zonnestralen jouw werkruimte of woonkamer binnen met een nieuwe episode van Brievenmaandag. De rubriek waarin de heren en soms een dame van Gamekings in de studio jullie vragen van een passend antwoord voorzien. Dit keer zitten Jasper, JJ en Koos achter de desk. Klaar voor een uurtje vrolijk gebabbel. Ze beantwoorden onder andere vragen over de ideale handheld om Pokémon op te spelen, de zombie modus van Call of Duty en kritiek op Resident Evil Requiem. Deze kwesties en meer krijg je in de Brievenmaandag van maandag 13 april 2026.
Een briefschrijver uit zich buitengewoon gefrustreerd over de game-ending bug in Powerwash Simulator. Hij kon er het spel niet verder door spelen. Hebben wij ook wel eens ervaring gehad met dergelijk soort ellende? En hoe reageren we dan? Hebben we verder iets met Blu-rays? Het lijkt erop dat met het duurder worden van al die streamingdiensten, mensen zich opnieuw toeleggen op het verzamelen van entertainment op schijfjes. Doen wij dat ook? Het antwoord krijg je in deze video.
Nu onze doelgroep net alsnog ouder wordt, of positiever gesteld, meegegroeid in leeftijd en wijsheid, zie je veel mensen ons herontdekken. Na hun studio en de eerste stappen in het bedrijfsleven gaan ze opnieuw gamen en vinden ons via YouTube. De game-prikkels beginnen dan te kriebelen en de oude games worden opnieuw uit de kast gehaald. Probleem is wel een drukke baan en vaak kids. Hoe kiezen wij de games uit voor de precious time die we overhouden op een drukke dag?