GK Daily: Fake news rond het prijskaartje van 1070 dollar voor de Steam Machine
Wij gaan voor de showdrop van de Fallout 3 remaster
Nog geen account? Registreer hier
Welkom bij een verse aflevering van Gamekings Daily. In deze gaming vodcast praten twee presentatoren van Gamekings over de laatste ontwikkelingen in de wereld die videogames heet. Vandaag schuift Boris bij JJ aan om te discussiëren over een aantal pittige onderwerpen. Allereerst zijn daar de ‘problemen’ rond Battlefield 6 en Battlefield REDSEC. Het aantal spelers lijkt sterk te dalen. EA neemt nu maatregelen en stelt het tweede seizoen uit. Wat is er aan de hand en kan het uitstel de neergang stoppen? Verder praten de twee over de commotie rond Fornite die ontstond na de 39.20 update. Wat is er aan de hand en wat betekent dit voor de populariteit van de game? Je krijgt het antwoord op deze vraag in de Gamekings Daily van woensdag 14 november 2026.
EA lijkt toch een beetje in paniek te zijn vanwege de dalende spelersaantallen. Op dinsdag maakte de publisher bekend dat men seizoen 2 gaat uitstellen omdat ze de feedback van de community wilden meenemen en verwerken. Maar kan dat nu nog wel? Is het te laat? Of is dit juist een goede en verstandige move van EA. Boris en JJ hebben het er over in deze video. Ze praten ook over de nieuwe (en mogelijk laatste game van Peter Molyneux). Deze komt over drie maanden uit. Kijken de beide heren er naar uit?
De beide heren hebben het verder over de Switch 2, de tegenvallende verkoopcijfers en de vooruitzichten voor 2026. Dit vanwege het interview dat President Shuntaro Furukawa gaf aan de Japanse krant Kyoto Shimbun. Hoe denkt hij het jaar 2026 succesvol te maken en heeft hij vrees voor het tekort aan RAM? de antwoorden krijg je te horen en te zien las Boris en JJ het er met elkaar over hebben.