Menu Premium
Loading...

GK Daily: PlayStation brengt games naar Switch 2 & Xbox aan de VR

23/06/2025 0 Tweet Het Like/Deel Het

Welkom bij Gamekings Daily, de dagelijkse podcast over het laatste nieuws uit de wereld die videogames heet. Elke doordeweeks dag zetten we een nieuwe aflevering voor je online. In 20 minuten bespreken twee hosts van Gamekings het laatste en meest relevante nieuws. Vandaag zit Jasper bij JJ achter de desk. De twee hebben het onder andere over het gerucht dat PlayStation enkele van hun first party games naar de Switch 2 wil gaan brengen. Geloven de twee heren daarin? Wat vinden ze verder van het lek dat meldt dat Xbox en Meta samen een VR-headset op de markt gaan zetten? Dit en enkele andere topics zie en hoor je in de GK Daily van maandag 23 juni 2025.

Komen de exclusives van PlayStation ook naar de Switch 2?

GK Daily verschijnt op elke doordeweekse dag op je beeldscherm, op de vrijdag na. Dan presenteren we steevast vol trots EvdWL, onze uitgebreide vodcast over al het game gerelateerde nieuws van de week. In GK Daily praten we je in 20 minuten bij over wat er zich allemaal afspeelt in de wereld van videogames. Het hoofdonderwerp betreft het gerucht dat PlayStation er over zou denken om enkele van hun first party games naar de Switch 2 te porten. Wat geloven wij van dit verhaal? Makes it sense? En is het een goed idee dat Xbox nu ook in VR stapt? Of past het perfect bij hun ‘Alles is een Xbox verhaal’?

Xbox gaat nu ook met VR aan de slag

In deze vodcast hebben Jasper en JJ het ook over het gerucht dat de 60 fps update van Red Dead Redemption er aan zou komen en de mededeling dat Mafia: The Old Country gold is. We hebben echter nog maar weinig gameplay gezien. Moeten we ons zorgen maken?

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosNieuwsPremiumPodcastMerch