Menu Premium
Loading...

We testten de Switch 2 en dit is ons oordeel

10/05/2025 0 Tweet Het Like/Deel Het

We hebben sinds de presentatie van de Switch 2 veel gesproken en gediscussieerd over de nieuwe handheld van Nintendo. We babbelden over de lineup, we praatten over de prijs en we checkten of er genoeg voorraad zou zijn bij de launch in juni. Wat we niet deden, is zelf met de Switch 2 spelen. Het apparaat testen. Dat moment is echter nu aangebroken. Huey, Jasper en Skate waren op het Nintendo Switch 2 Experience-evenement in Zaandam (of outer Amsterdam zoals Nintendo het bestempelde) en mochten met hun vingertjes aan de console zitten. In dit item vertellen ze over hun ervaringen. Volgende week volgt voor de Premium Bazen de roadtrip naar het event.

Eindelijk aan de slag met de Switch 2

‘Probeer de Nintendo Switch 2, de opvolger van de Nintendo Switch, zelf uit tijdens een van de evenementen in Amsterdam, Parijs, Londen, Berlijn, Milaan of Madrid!’ Zo kondigde Nintendo de experience een aantal maanden terug aan. De kaartjes vlogen de deur uit. Logisch, want Nintendo heeft de meest dedicated fans van de videogames-wereld. Huey, Jasper en Skate sloten zich bij deze fans aan en gingen met de handheld aan de slag. Hoe voelde de hardware aan, speelde het lekker, hoe beviel het grotere scherm, waren de beelden grafisch echt een goede stap vooruit? En hebben ze toffe games gespeeld?

Is het een echte vooruitgang ten opzichte van de vorige Switch?

Drie heren die naar het Nintendo event zijn afgereisd. Hebben ze alle drie een andere mening? Of zijn ze unaniem in hun oordeel. Iets wat we bijna niet kunnen geloven, want bij Gamekings zijn we het doorgaans maar over één ding eens en dat is dat we het altijd oneens zijn. Maar ga er maar lekker voor zitten. We hebben eindelijke de Switch 2 zelf in handen gehad en kunnen dus eindelijk verder gaan dan over de prijs lullen. Dit is wat we van de nieuwe handheld vonden.

Loading...
Volg gamekings ook op social media Instagram Youtube
HomeVideosNieuwsPremiumPodcastMerch