hosted by VPS

SSX screenshots hinten naar online update

August 3, 2012 door Elke Bernards

SSX screenshots hinten naar online update. Het Twitter account van snowboardgame SSX is druk bezig met het droppen van nieuwe screenshots en vage hints over de franchise. Het ziet ernaar uit dat de SSX multiplayer nieuwe updates gaat krijgen.

Het Twitter account heeft twee verschillende screenshots vrijgegeven. In deze screenshots zijn meerdere snowboarders en usernames te zien. Waar het precies over gaat laat Electronic Arts niet weten. “Don’t worry if you can’t guess what’s coming, we’ll be pulling the curtain back soon”, aldus EA.

De waarheid laat niet lang meer op zich wachten, maar in de tussentijd is er natuurlijk ruimte zat om te raden. Wat denk jij dat de screenshots inhouden?


  • http://twitter.com/FGras FGras

    Ik gok multiplayer toevoeging! ;D

  • HopjesSla

    Laat het alsjeblieft ‘gewone’ multiplayer en split-screen multiplayer zijn. Persoonlijk vind ik de multiplayer nu vrij weinig aan.

  • http://www.facebook.com/people/Kees-Hak/100002214960289 Kees Hak

    “Heat will start when two or more riders are ready”, dat is duidelijk zat lijkt me. En dat zou behoorlijk vet zijn.

  • Geoff_HD

    Het lijkt erom…. dat ze eindelijk een echte multiplayer erin gaan doen, waarbij je tegen elkaar aan kan botsen… en wie weet, een slipscreen option… en wat ook wel tof zou zijn… 3D ondersteuning,… racegames zoals GT5 zijn toffer in 3D, en bij SSX, met die hoogte, en diepte… oef.. dat wil ik wel in (real) 3D zien..

  • Daan Willemsen

    Ik denk dat je nu gewoon tegelijk kan racen met vrienden.Hadden ze dit maar eerder gedaan.Want nu heb ik het spel verkocht.

  • Jorrin

    zou een goeie toevoeging zijn. Tis nu gewoon kut online

MEER NIEUWS

MEER NIEUWS