Gamekings logohosted by

  • HOME
  • VIDEOS
  • NIEUWS
  • AFLEVERINGEN
  • TWITTER
  • TV
  • PC
  • VIDEOS
    • VIDEOS
    • NIEUWS
    • AFLEVERINGEN
    • REVIEWS

Home » Nieuws » Square Enix vraagt patent aan op “Deus Ex: Human Revolution”.

Square Enix vraagt patent aan op “Deus Ex: Human Revolution”.

February 9, 2010 door Gamekings Redactie

Eindelijk druppelt er wat meer informatie uit over de prequel van de Deus Ex games.
Square Enix heeft op 5 februari patent op aangevraagd op de naam “Deus Ex: Human Revolution”.

De game is in ontwikkeling voor PC en de next-gen consoles, wanneer de game precies uitkomt is nog niet bekend.

Deus Ex3

Tweet
  • Clint Reno

    patent aanvragen op een game? Dat is wel heel bijzonder.

    Namen en looks/design kan je wel vastleggen als (handels)merken. Misschien dat dat wordt bedoeld?

  • Chiel

    @Clint, hey smartass, er staat nergens letterlijk dat ze patent aan heb gevraagd op de game. De titel bevat aanhalingstekens, dus ze citeren iets. Voor een titel kan dit prima.

    OT: Een deeltje twee zo laat is wel een trend heah. Graag zou ik ook een gevolg zien op Warzone 2100. Meer info van deze game zou me moeten overtuigen

  • DREADKNOUGHT

    Op de next gen consoles? dus op de playstation 4 en de xbox 720? want je gaat me toch niet zeggen dat de 360 en PS3 nog als next gen worden benoemd.
    Ondertussen zijn die nu deze gen en niet next.
    Want next is nieuw en deze consoles zijn al een paar jaar op de markt.
    Dus ze zullen wel op this gen consoles uitkomen.

  • http://www.ps3hype.nl Crypso666

    @DREADKNOUGHT
    PROBEER JE GRAPPIG TE ZIJN OF ZO?

  • henkie

    ze moete een nieuwe kingdom hearts make gvd >_<

  • Rev-Up

    ik zit hier al zo lang op te wachten, maar ik zal ook wachten zolang nodig is. beter een goeie game over 5 jaar dan een shitgame over 1 jaar :P

    deel 1 was echt goed en kan hem ondanks de slechte graphics en vele bugs nog met plezier spelen :D

  • http://www.youtube.com/user/FunKCX FunKCX

    Alle games die Square Enix maakt raakt in mijn hart dus…een nieuwe Square Enix game?

    I’m in >:D

  • Melvin

    @henkie

    Inderdaad, kingdomhearts 3 SVP

  • xdeathknightx

    Wil niet heel flauw doen FunKCX maar Deus Ex bestaat al een tijdje en dit deel was al in ontwikkeling bij Eidos die dus is overgenomen door Square Enix. Dus het is geen nieuwe Square Enix game.

  • vincent

    deel 1 is toch al een jaartje of 10 geleden gemaakt of niet ?

  • Kratos

    Op de next gen consoles? Dus dat wordt nog lang wachten.

  • JLK

    @Chiel;
    Lees de titel nog maar eens…

    Maar idd patent duidt op een industriële toepassing. Denk dat games onder auteursrecht vallen.. Zal wel om een licentie gaan dan zkers?

  • rancid

    kingdomhearts komt binnenkort uit voor de psp

  • Kratos

    Patent?

  • henkie

    @rancid weet ik maar ik wil graag een KH3 zien op de ps3 (A)

  • Anihineo

    Deus Ex vervolg zou wel vet zijn. Ik ken het niet maar hij stond even (of nog steeds) in top 10 van afgelopen 10 jaar.
    En Square Enix weet hier echt wel raad mee, ik verwacht dat als hij uitkomt zeker vet moet worden en dat ik em wel ga halen.

    Maar persoonlijk kijk ik meer uit naar Kingdom Hearts 3. Zeker mijn favo serie!!

  • Thice

    Square Enix ftw!

  • Collapse

    ik wil een nieuwe KH

MEER NIEUWS

The Witcher 2 – Developer Diary

03/02/2012 door Boris van de Ven

CD Project, de studio achter The Witcher 2 bracht eerder deze week de eerste trailer van de Xbox 360...

Game Of Thrones

03/02/2012 door Sam Beesems

De laatste footage van de nieuwe Game Of Thrones RPG vind je in de Trailer Game Of Thrones! Er is nog...

Rage nu beschikbaar in de App Store

03/02/2012 door Marco Henken

De shooter Rage (id Software) is als een Campaign Edition via uitgever Aspyr in de App Store verschenen...

Blog De Crisis in de Gamesindustrie

03/02/2012 door Boris van de Ven

De crisis is in alle hevigheid los gebarsten in de Gamesindustrie. Niet alleen de financiële crisis...

We hebben The Darkness II binnen

02/02/2012 door Marco Henken

We hebben The Darkness II binnen

The Darkness 2 Executions Trailers Deel 2

02/02/2012 door Sam Beesems

En hier deeltje 2 van de The Darkness 2 Executions Trailers. In deel 1 zag je al de ‘Torn Apart...

The Darkness 2 Executions Trailers Deel 1

02/02/2012 door Sam Beesems

Een setje verse The Darkness 2 Executions Trailers. Waren de finishing moves in de eerste Darkness al...

Dragons Dogma Trailer

01/02/2012 door Sam Beesems

Een gloednieuwe Dragons Dogma Trailer. Menig zoetsappig liedje vertelt over hoe het voelt als je hart...

Kazuo Hirai nieuwe directeur van Sony Corporation

01/02/2012 door Marco Henken

Vanaf 1 april (dit is geen grap) neemt Kazuo Hirai het stokje over van huidig CEO Sir Howard Stringer...

Syndicate 4-player demo vanaf gisteren te spelen!

01/02/2012 door Mendel Assendelft

Binnenkort komt de reboot van de legendarische game Syndicate uit. Hier op de redactie zijn we razend...

Online games kopen op PlayStation Vita goedkoper?

01/02/2012 door Marco Henken

De PlayStation Vita moet hier natuurlijk nog uitkomen, maar het is niet verkeerd om te weten dat je...

Mass Effect Voicecast

31/01/2012 door Donovan Kerssenberg

Trailer Mass Effect Voicecast Er is een nieuwe Mass Effect trailer verschenen waarin de voice-actors...

Grand Slam Tennis 2 trailer

31/01/2012 door Donovan Kerssenberg

In deze Grand Slam Tennis 2 trailer wordt er op klei gespeeld Sacre bleu, we reizen af naar Frankrijk...

SSX Character Uber Series Trailer

31/01/2012 door Donovan Kerssenberg

Een gloednieuwe SSX Character Uber Series Trailer Het mag vandaag dan wel dinsdag zijn, deze SSX Uber...

De Tombraider pornofilm komt uit!

30/01/2012 door Gamekings Redactie

G4TV kreeg het aanbod om een blik te werpen op de set van Tomb Raider XXX, de porno versie van de gelijknamige...
MEER NIEUWS

DISCLAIMER | ABOUT BLAMMO | ALLE CONTENT © 2011 BLAMMO MEDIA | MET DANK AAN: IKBENSTIL.NL | HOSTED BY TRUE