Gamekings logohosted by

  • HOME
  • VIDEOS
  • NIEUWS
  • AFLEVERINGEN
  • TWITTER
  • TV
  • PC
  • VIDEOS
    • VIDEOS
    • NIEUWS
    • AFLEVERINGEN
    • REVIEWS

Home » Nieuws » Activision gaat gewoon door met Call of Duty.

Activision gaat gewoon door met Call of Duty.

March 3, 2010 door Gamekings Redactie

Na het drama van gisteren heeft Activision officieel bekend gemaakt dat de studio “Sledgehammer Games” verder gaat met nieuwe delen in de Call of Duty reeks.
Glen Schofield en Micheal Condrey, de studiohoofden, hebben allebei gewerkt aan Dead Space en weten te vertellen dat hun nieuwe games meer de richting van het Action/adventure genre in gaan.

Verder gaan er geruchten dat het zou kunnen gaan om ‘Call of Duty in space”.

Infinity Ward zal zich nog bezighouden met de DLC van Modern Warfare 2, wat ze daarna gaan doen is nog niet bekend.

De recent ontslagen hoofden van Infinity Ward hadden gesprekken met andere publishers over een nieuwe IP van de studio, wat waarschijnlijk de reden was voor het ontslag.
Verder wilde Activision dat Infinity Ward zich bezig zou gaan houden met Modern Warfare 3 maar het team leek daar niet al te happig op.

Maandag hadden ze moeten horen wat de nieuwe IP zou zijn waar West en Zampella over in gesprek waren, alleen kregen ze daar voor in de plaats een bezoekje van Activision’s uitsmijter achtige personeel.

De geruchten dat Infinity Ward geen royalties zou krijgen kloppen niet, volgens Activision worden die gewoon netjes uitgedeeld.

SpaceCod

Tweet
← Older Comments
  • Skoftebok

    CoD Future Warfare

  • Dude..

    IF heeft het echt goed gedaan dus ze zijn echt moeilijk te overtreffen. Maarja ik geef die nieuwe studio wel een kans, maar als ze gaan zitten kloten met COD MW dan krijgt het straks niet meer die zelfde vibe als bij IF

  • thomas

    ik heb zo enorm veel respect voor IF dat ze gewoon zeggen nee wij zuigen niet die gamers uit wij willen ze nieuwe shit geven en dan activision dan zie je weer het gaat ons alleen om het geld.

    inintyward puur respect

  • mig20

    Lekker zeg, het openste einde ooit en dan krijgen we niet een MW3 van IW. En een action adventure, zuig mn fokking ballen.

  • mig20

    Kut Activision

  • Oma

    Space themed CoD?
    Zou er een IP merge komen van Star Wars en CoD?

    Stel je voor, een MW2 met blasters!

  • mig20

    En Thomas, het spijt me hoor, maar willen een hoop gamers niet een nieuwe call of duty, wat heeft het met uitzuigen te maken als ze niet iets van je afpakken. Je koopt het of je koopt het niet, volgens mij heb jij het over uitmelken.

  • my little blow me

    Had MW2 een open einde? Ik kan me er niet meer zoveel van herinneren…het ging ook allemaal zo snel….in Veteran.

  • A

    haha lekker hoe infinity award werkt.
    schijt hebben aan een nieuwe mw3 game en gewoon hun eigen ding doen.
    en terecht want van uitmelkenrij word niemand blij van

  • SA

    Ik wacht maar even af wat de volgende CoD wordt. Als pc gamer heb ik cod 1,2,4,5 netjes gekocht! MW2 sla ik dus over, zonder dedicated server pfffff. Hopelijk wordt de volgende CoD weer als vanouds, zo niet, dan koop ik ‘m weer niet simpel.

    Op Gamekings liver BFBC2 gezien, wat er zeer vet uitzag, en welicht de volgende shooter wordt die ik koop. Helaas zei die EA gast dat ze nog moesten bekijken wat ze met de dedicated server gingen doen, DAT BEVALT ME NIET DUS. Hopeijk maken ze niet de zelfde fout als met MW2.

  • pim

    BYBY Infinty Fart

  • whosdamasta

    @ Dennis

    Je zei de beste 2 games. MW1&2
    dan bedoel je vast en zeker 4 vette games!
    COD1,2 en MW1 en 2.

    Een nieuwe IP is goed voor hun als ze maar Oorlog games blijven maken. de cod titel is voor mij nietmeer intresant!

    Iw blijf ik zeker wel volgen

  • marcela

    Kijk een paar special op’s maps in space als toevoeging zou leuk zijn.
    Zelfde concept een beetje als de Nazi zombies uit COD4.
    Maar om het hele spel nou in space te laten afspelen ben ik niet echt voor.
    Er zijn al zoveel van die uitgemolken space games. En de doelgroep die COD speelt wil gewoon oorlogje voeren spelen tegen andere groepen.
    Als je menselijke figuranten versus monsters of uber gemoderniseerde karakters wil spelen koop je wel resident evil of killzone 2.
    De COD doelgroep is een simpele ik wil zo snel mogelijk online en killen zonder franjes.
    Alhoewel ik persoonlijk de COD4 zombie maps brilliant vond helemaal de WUNDERWAFFEL.

  • wellie

    marcela ff ter verbetering het is cod5 waar je het over hebt niet cod 4XD.

  • toekie

    maar wat gaan we er nu dan als bonus bij krijgen?
    geen nazi zombies maar space zombies?:P

  • Nicolaya

    En dat was het dan definitief het einde van CoD (iig zoals CoD zou moeten zijn)!

    MW2 vond ik al tegenvallen ten opzichte van 1. Tuurlijk is ie best anders, maar dan nog steeds ook het mindere spel van de 2. (Een online shooter zonder Dedicated Servers?!? Kom op zeg! :S)

    Jammer dat het zover moest komen maar mooi dat IW niet slaafs ja heeft geknikt… Ja meneer Activision, tuurlijk meneer Activison…. >P

  • reno

    battle field is gewoon niet beter als modern warfare
    mensen die het wel zeggen en vol houden zijn gek
    meeste kunnen niet zien dat modernwarfare2
    de meeste en snelste en beste shiet spel is op dit moment
    meestal zijn het kinderen die dat zeggen alleen omdat ze in battlefield kunnen rond rijden nou dan koop een race spel sukkels
    en dat er problemen zijn af en toe in modern warfare of campers nou dat is dadelijk ook zo in battlefield
    moet toch iedereen zelf weten ze blijven liggen of rond lopen
    een echte soldaat laat zich toch ook niet dood schieten
    mensen niet kunnen schieten speel dan pokimon ofzo
    zo dat moest ik even kwijt word gek van dat vergelijken met game of je speelt battlefield of je speel modernwarfare2 je speel xbox of ps3 wat ever

  • bobcat

    ‘Call of Duty in space” LMFAO

  • sjappie

    naja, je kan zeggen wat je wilt maar cod mw2 is over het algemeen een goed en mooi spel. Niks te klagen over de campaign en special ops, het is alleen zo zonde dat er met de multiplayer zo geknoeid is, daar heeft de game sowieso bij iedere mw2 speler al (meer dan) eens ergenis opgeroepen. Tja… en dat zootje heet steam -.-’

  • Sniperboy1994

    ze moeten gewoon doorgaan met de call of duty reeks maar ze moeten niet een space game maken want dan is het net zo’n halo spel en dat is nie vet.
    P.S. ze moeten inderdaad nog een mw3 maken want mw2 had een heel open einde

  • jelle

    COD in space is Halo met andere graphics

  • Solidtom317

    @hans jij moet je smoelwerk houden, als cod in pace ooit komt hoop ik dat activision falliet gaat.

  • Dennis

    Gaat Cpt Price waarschijnlijk toch nog achter die space cowboys aan die hij in MW2 heeft kappot geschoten op die sateliet, want die gasten zijn natuurlijk pissed off.

  • Raevin

    Call of Duty in Space lijkt me ook wel wat hebben als side-play of DLC. Wel hoop ik dat ze Steam de deur uit smijten aangezien de gameplay echt drastisch minder geworden is. De hoeveelheid spelers, slechte hosts, geen map kunnen kiezen die je leuk vind, geen mods kunnen installeren…

  • thomas

    jmmr, de cod serie zal hiermee verdwijnen, het echt cod gevoel bedoel ik hiermee

  • zen

    na de verkopen van MW2 blijft de franchise zowiezo nog wel een paar delen aan.
    ook wel logisch wat activision doet, er is toch veel geld misgelopen door de economische achteruitgang en mensen willen toch zakken vullen

  • JE ZUSJE

    Wat ik me zowiezo afvraag of Infinity Ward moeite heeft gedaan voor modernwarfare2 ??? Weet iemand of ze moeite hebbe gedaan voor mw2??? Gewoon mw2 is grafisch mw1 plus dat mw2 eg niks van heeft gebakt MAAR JA HOEZO IETS GOEDMAKEN ALS TOG DE SCHAPEN DEZE GAME KOPEN HOEZO DAN NOG MOEITEN DOEN OM IETS GOED TE MAKEN het verkoop zowiezo of het nu slecht is of goed

  • ut2k4 stamina speed skill

    reno zegt:
    03-04-2010 om 11:33

    RENO OOIT UNREAL TOURNAMENT 2004??gedaan denk tog dat 100 keer sneller is dan mw2 die game word nu ook nog gedaan mw2 is meer traag dan snel zou je bedoelen

  • ScDa

    Beetje kut als ze geen vervolg gaan maken van MW2, aangezien het einde redelijk open was. Meer open dan die van MW, dus verwachte zelf eigenlijk wel een vervolg en keek daar al stiekem naar uit..

  • Stefan

    Nu moet niet iedereen ineens gaan lullen dat mw2 kut is!!

  • JUZ1993

    Ik moet het nog zien. IW maakt supergames, Treyarch ook wel maar minder van kwaliteit maar nu die ook niet werken aan de nieuwe CoD….

  • sagar

    whahaha dat plaatje is echt koning XD

  • Raegan

    Ah nee man, nou krijg je straks echt zon kut MW3 van zon studio die er geen verstand van had.
    Kom op man, kijk naar het verschil tussen beide modern warfare’s en CoD: WaW.

    Dit klopt niet man, ik zie nu al een verneukt vervolg voor me.

  • Raegan

    en JE ZUSJE hou je bek je hebt geen FLAUW idee waar je over lult. Ga maar weer verder huilen dat Battlefield nog niet uit is. Kutkoter.

  • Roelof Jan

    @YunkoNL

    cod4 is sowieso veeel beter dan MW2
    Alleen iedereen die dat niet denkt heeft zich niet lang genoeg verdiept in cod4

  • KoeieKut

    @ robin [ paar honderd berichten boven ]

    Makarov heb je toch al vermoord in die missie van dat je met Cap. Price loopt en dan opeens een tank voor je voeten staat en dan het bos in vlucht. als je daarvoor nog stealt snipert zegt hij “one of them must be makarov” als je moet wegduiken voor die aankomende auto’s

  • Burn_in_hell_NL

    Zonder Infinity Ward is Call of Duty geen Call of Duty meer. Ze zijn de bedenkers en hebben voor het suc6 gezorgd, en niet Teyarch, die hebben bijna geen vernieuwingen gedaan, alleen maar CoD gekopieerd, met andere levels.
    Infinity Ward is orgineel, en ze hebben gelijk : MW3 zal niet meer orgineel zijn.
    Zonder Infinity Ward was Call of Duty geen suc6 geworden en had Activision nooit zoveel winst aan die game gehad.. In plaats van ze te bedanken gaat activision ze bashen..
    Ik weet een ding:
    Als Infinity Ward geen CoD meer maakt koop ik geen CoD meer en ik denk dat meerdere mensen dat zullen doen..

  • mike-vld

    volgen mij speeld de nieuwe cod zig af in vietnam

  • Pingback: Webdesigner finden

← Older Comments

MEER NIEUWS

Sony wil verder met bedenker The Last Guardian

10/02/2012 door Ruud Leuverink

In een interview met 1UP heeft Sony laten weten dat ze hoopt op een langere samenwerking met bedenker...

Redactie Dennis checkt de nieuwe PlayStation Vita cartridges

10/02/2012 door Mendel Assendelft

Er ligt vandaag een mooi pakketje bij de redactie. De geadresseerde genaamd Dennis checkt de nieuwe...

Call of Duty Elite gaat skyhigh met 1,5 miljoen abonnees

10/02/2012 door Ruud Leuverink

De jaarcijfers zijn bekend, Call of Duty Elite gaat skyhigh met 1,5 miljoen abonnees. Bij de financiele...

Diablo 3 is uitgesteld

10/02/2012 door Marco Henken

Slecht nieuws voor alle Blizzard fans, want Diablo 3 is uitgesteld. We weten natuurlijk allemaal dat...

Interessante mogelijke toevoegingen voor Skyrim

09/02/2012 door Marco Henken

Voor wie nog niet genoeg Fus Roh Dah heeft geroepen, hier zijn interessante mogelijke toevoegingen voor...

Verhaal van The Last Of Us bekend

09/02/2012 door Sam Beesems

Zat je al te wachten op info rond Naughty Dog’s nieuwste project? Niet langer nodig, want nu is...

Redactie Minecraft maker wil Psychonauts 2

09/02/2012 door Mendel Assendelft

Minecraft maker Notch heeft de hele wereld laten weten dat hij een nieuwe PsychoNotch wil. Psychonauts...

Killzone 1 voor PSN uitgesteld

09/02/2012 door Ruud Leuverink

Waarom is Killzone 1 voor PSN uitgesteld…? Een tijd geleden werd bekend gemaakt dat een HD-versie...

Activision en Hasbro kondigen Battleship game aan

09/02/2012 door Mendel Assendelft

Alle hens aan dek, Activision en Hasbro kondigen Battleship game aan! Wie kent het spelletje zeeslag...

Trailer Grand Slam Tennis 2 release trailer

09/02/2012 door Marco Henken

Alle tennisfanaten opgelet! Hier is de Grand Slam Tennis 2 release trailer. EA heeft de release trailer...

SSX Himalaya Trailer

09/02/2012 door Mendel Assendelft

Check nu het nieuwe onherbergzame gebied in de SSX Himalaya Trailer. In deze area staan de grootste...

Tim Schafer en Ron Gilbert komen met nieuw crowdfunding project

09/02/2012 door Ruud Leuverink

Legendarische gameontwikkelaars Tim Schafer en Ron Gilbert komen met nieuw crowdfunding project. Het...

Nieuwe Modern Warfare 3 map komt eraan

08/02/2012 door Marco Henken

Speciaal voor de Elite Premiums onder ons: Een nieuwe Modern Warfare 3 map komt eraan! Voor iedereen...

Redactie Tweedehands games verbannen voor next-gen?

08/02/2012 door Mendel Assendelft

Tweedehands games verbannen voor next-gen? JJ bespreekt de situatie rondom tweedehands games voor de...

Mass Effect komt naar iOS

08/02/2012 door Ruud Leuverink

De succesvolle serie Mass Effect komt naar iOS! De third-persion shooter die Mass Effect: Infiltrator...
MEER NIEUWS

DISCLAIMER | ABOUT BLAMMO | ALLE CONTENT © 2011 BLAMMO MEDIA | MET DANK AAN: IKBENSTIL.NL | HOSTED BY TRUE