hosted by VPS

[Hardwarewoensdag] Windows 7 & Hori arcade stick

December 2, 2009 door

Steven en Boris hebben de nieuwe Windows, Windows 7, uitvoerig getest, en vertellen je in deze hardwarewoensdag of dit het beste besturingssysteem ever is! Ook werpen ze nog een blik over de nieuwe arcade stick van Hori, het Tekken 6 pakket.


  • Deznia

    jeeeh arcade sticks………….. en w7 jep.:D

  • Pieter

    Clean desktop doe je toch gewoon met Windows toets + M ? Werkt prima

  • Frank

    Win 7 is egt heel chill maar heeft nog wel een paar bugs Modern warfare 2 werkt niet moet eerst services uitchakelen met het risico virussen te krijgen windows 7 is goed maar moet nog wel gefixt worden.

  • Remy

    multi desktops is er wel voor win 7 !
    ff google en je hebt het zo gevonden

  • The Dude

    Hallo Steven:

    ATI Radeon HD5750
    ATI Radeon HD5770
    ATI Radeon HD5850
    ATI Radeon HD5870
    ATI Radeon HD5970

    ALLEMAAL DirectX11 videokaarten hoor.
    Zeker onder een steen geleefd :S
    In Januari komt ATI zelfs met nog 11 nieuwe DirectX11 videokaarten (low-budget segment kaarten).

    BETER OPLETTEN STEVEN, doe je huiswerk!

  • gameking

    Wat Boris over die dubbele desktop zegt dat is inderdaad wel waar. Dat zou er echt in moeten zitten.

    Maar voor de rest is Windows 7 echt super. Ik draai ultimate 64 bit en die is echt super snel.

  • Kneusteun

    Ik draai binnen me sneeuw luipaard windows 7.
    Moet zeggen dat windows eindelijk een lekkere OS heeft, maar toch hou ik hem liever bij OSX.
    Ook wat boris over vormgeving zegt sluit ik me bij aan, vind het jammer dat het vista er vanaf druipt.

  • feilos

    echt top windows 7 echt chill software behandelen

  • mRc

    Wat een zeikaflevering zeg. Boris begint onderhand echt een oud zeikwijf te worden. Ga eens ff pensioen doen Boris!

  • http://www.nintendofacts.nl Jeffrey van der Sluys

    Gozers ff voor de oorden doe inderdaad ff je huiswerk. idd die Direct X11 kaarten.

    Nu de goede namen van Windows 7.

    Windows 7 home basic (Niet in NL alleen voor ontwikelingslanden.)
    Windows Home Premium (geen home:P)
    Windows Professional (geen premium)
    Windows Ultimate;)
    en je hebt ook nog een enterprice editie.

    steef had nu geluisterd op firslook naar mijXD had je een hoop ellende bespaard.

  • louwn

    Boris gast windows vista heeft een multi desktop.
    Als dat dan ook nie in Windos 7 zit weet ik nie meer.
    Maar microsoft heeft het dus WEL gehad

  • qonstant

    en weer een fout windows 7 heeft 4 editie
    nl starter(netbooks) homep/pro/ulti

    dirt 2 is overigens een dx11 game

  • http://www.djdadevil.com Mark H

    Helemaal mee eens wat betreft Windows 7…

    Ik draai Windows al vanaf Windows 95 en ik moet zeggen dat Windows 7 Ultimate x64 NL die ik nu op mijn pc sinds een week of 3 heb geinstalleerd de beste Windows is tot nu toe, (hoewel Windows 2000 ook al aardig in de buurt kwam!).

    Hij doet alles wat jullie zeiden goed… en jah Boris, ieder heeft zo zijn eigen wensen aan wat hij/zij in Windows wil zien/hebben, maar Microsoft kan het ook niet zomaar iedereen naar de zin maken. Trouwens, installeer Norton Internet Security 2010 maar eens, binnen de minuut installeert die zich! En opstarten in Windows met Norton en alle drivers en programma’s hier: binnen de minuut! Echt waar, Windows 7 is snel, betrouwbaar, en stabiel geworden, alle voordelen van Windows Vista Ultimate x64 (die had ik voorheen ruim 2,5 jaar geinstalleerd gehad) maar dan zonder de nadelen, zitten in Windows 7 :) … toppie!

    Mooie revieuw ook heren! Mijn complimenten! Ik ben er tevreden mee :) zowel met Windows (na jaren!) en jullie revieuw! ;)

    Ps: er ontbreekt qua drivers helaas 1 ding, dat betreft codecs, Windows 7 speelt heel veel codecs van zichzelf af, ook DivX, echter, is ondertiteling bij DivX niet standaard aanwezig, daarvoor moet je nog DirectVOBsub installeren, dat is het enigste nadeel wat IK tot nog toe heb ondervonden van Windows 7!

  • Buzzzzzzzzz

    GVD weer mensen die kankeren over de nederlandse taal, wrom wil je nou weer een Engels OS kom op hé je bent toch een Nederlander eikel

  • GertJan

    Mocht je echt problemen hebben met drivers werken vaak de Vista drivers ook…
    Vooral ingeval van Printers etc.

    Might be a good Tip…

  • EDD

    Haha, vet toevallig. ‘k Heb net windows 7 binnengekregen via de post. De ‘gratis’ upgrade van HP. Ga ‘m dus zeker installeren nu de gamekings hun goedkeurimg hebben gegeven :o )

    BTW: voor een back-up heb ik een externe harde schrijf besteld van Samsung. De S2 piano black 320 gb. Wat een strak apparaatje!! Mss een tip voor HWW mobiele externe harde schrijven.

  • http://www.rowantijsterman.webs.com Rowan

    misschien een beetje laat maar Boris, als je meerdere desktops wil hebben in windows.. download dan even Dexpot .. prima progje daarvoor

  • plug

    Hoeveel processen draait windows 7 op de achtergrond na frisse installatie?

  • plug

    Oh ja, vergeten:

    stel dat je op je laptop nu vista hebt en windows 7 wilt, kan je dan je laptop ‘updaten’ naar windows 7, maar dat al je programma’s geïnstalleerd blijven?

    Heb geen zin m’n hd te motten formatteren voor een nieuwe install. Heb duizenden plugins.

  • http://kijkmecomment.com loop

    vet ik ga windows 7 zeker hale eindelijk van deze kut vista af

  • http://www.gamekings.tv wesley van eijck

    Ik heb windows 7 nu al een tijdje en het bevalt me goed en die arcada stick is zeker vet die moet ik gewoon een hebben :P

  • http://trywarcraft.com Meneer. T

    Get your Mohawk Grenades in-game now!

  • De Onderdean

    Moet je nou eigenlijk nog steeds defragmenteren en dat soort bullshit met windows 7?

  • Jeremiah

    Wat een sukkels, gaan ze zeiken over multiple desktop. 1. NIET nodig. 2. Google>Download multiple desktop<10mb
    wow lastig he?

  • tim

    ik ben geen expert op dit gebied, maar volgens mij is Windows 7 software en geen hardware…
    maak er maar software dinsdag van ofzo..

  • tim

    sorry, ik had het begin niet goed gehoord, excusez moi

  • melle kampen

    gelijk boris vista is kut

  • Masterkarel

    je kan zo`n multple desktop gewoon downloaden hoor: 3D cube :) je kan zelfs zo`n mac ding downloaden: rocketdock

  • bauke

    Apple heeft steets leuke nieuwe ideeen voor mac osx.
    En Micro$oft aapt het 1/3 jaar later net zo hard na met een andere naam o.0

  • Jur2225

    Hey, ik zou HEEL graag willen weten hoe dat liedje op 15:25 zou heten, alvast bedankt

  • Hugo

    multi ding is er wel tik start en tab in

  • icebreaker

    Ben het met Boris eens, ik mis multiple desktop. Alhoewel ik liever een grotere of meerdere monitoren heb, heb er zelf 2 naast elkaar en dat werkt prima.

  • WallyBee

    Weet je wat ze moeten overnemen van de unix gebaseerde OS-en. De mountpoints.

    !! WEG MET DIE DRIVELETTERS !!

  • Ryugu

    klinkt allemaal wel positief.. word een keer kijken..

    maar side note xD VET om ff bad religion erdoorheen te horen xD

  • Snipes

    Ubuntu heeft al jaren multiple desktops…En desktop effects…En is ook al jaren supersnel…Je moet er alleen geen nieuwe spellen op willen spelen. Maar spellen spelen doe ik wel op een console…En Ubuntu is gratis….Heb het nu op mijn Acer Aspire One draaien. Als een tierelier….

  • http://legotrippers.nl Roy

    Windows 7 is mooi geworden, inderdaad veel dingen bij mac os afgekeken maar je weet wat ze zeggen: beter goed gejat dan slecht bedacht dus er valt mee te leven. Veel mensen gebruiken gewoon windows dus voor hun beter in dit geval:). Ik hou het persoonlijk bij me snow leopard maar een mac koop je ook niet om te gamen das simpel!

  • imre

    Als je wil dat je computer snel opstart draai DOS. :-)

  • MikeGroefy

    Gaan jullie dan ook een keer met Boris Mac OS X Snow Leopard reviewen ?

  • tadgio

    windows 7 is de shizzel

  • dx11

    Er zijn al vollop benchmarks voor dx 11. echt kankermooi, tesselation is de shit.

  • haha

    Ik gebruik windows 7 nu ook (wel illegaal maar is het zelfde :P ) en het rockt.

  • Joey

    vette hw woensdag! Vooral Windows 7!

  • Torment

    Language switchen kan Mac OSX ook en Multi desktop ook, standaard… :)

  • je_moeder

    # peerst zegt:
    12-02-2009 om 16:37

    win 7 lijkt me wel vet weet nog niet of ik em ga halen, en wat is tekken een kut spel! spleetogen hebben geen oog voor leuke game;s!

    =======

    jij bent echt een randdebiel,

    en ik snap niet dat mensen zoveel problemen hebben met vista… als je het beetje zelf aanpast door hele boel processen zelf te killen zodat ze niet meer terug komen loopt het goed, ik heb windows vista al draaiend vanaf 2007 en nog geen een keer hoeven te formatteren en nog steeds niks van foutmeldingen gehad…

    maar ja

  • je_moeder

    en die idioot hierboven die bill gates bedankt… bill gates doet allang niks meer met microsoft hij heeft zijn bedrijf verkocht dus

  • raymon

    bill gates bedanken hahahhahah

  • GraafJaffa

    Is windows zeven nou alleen goed, omdat windows vista zo ontzettend kut is?

  • halit

    lauw onderwerp !

  • -SambaL-

    Ja, het is anders, maar kom op gasten, doe nou niet of het compleet nieuw is. Het is gewoon een aangepaste Vista, laten we eerlijk wezen.
    Persoonlijk heb ik geen problemen met Vista, je moet er gewoon mee om weten te gaan. 7 werkt gewoon net even wat fijner omdat het gebruiksvriendelijker is.

    En over oude hardware, daar kun je de Proffesional of Ultimate versie van Windows 7 voor nemen om de XP-modus te kunnen gebruiken.
    De reden dat er geen Vista of 7 drivers zijn voor “te” oude hardware heeft één simpele reden. Geld. Fabrikanten gaan geen miljoenen dollars meer pompen in drivers voor apparaten die nog maar door enkele gebruikt worden.

  • SdK

    Goed opletten jongens;) vista=windows7…

    http://www.guru3d.com/article/windows-7-vs-vista-vga-game-performance/3

    Opstarttijd zijn ook reviews van te vinden waaruit blijkt dat er eigenlijk niet zoveel verandert is… een clean install van vista sp1 start ook prima (let op sp1).

    Wat betere onderzoeksjournalistiek doen de volgende keer;).

MEER VIDEOS
MEER NIEUWS