Gamekings logohosted by

  • HOME
  • VIDEOS
  • NIEUWS
  • AFLEVERINGEN
  • TWITTER
  • TV
  • PC
  • VIDEOS
    • VIDEOS
    • NIEUWS
    • AFLEVERINGEN
    • REVIEWS

Home » Videos » dekwestie » De Kwestie over THQ

De Kwestie over THQ

January 22, 2012 door Luc Cleutjens

Nieuwe tijden, een nieuwe De Kwestie over THQ

THQ, een beursgenoteerde gameontwikkelaar, werd opgericht in 1989 als ‘Toy Head-Quarters’. Sinds 1994 richt het bedrijf zich vrijwel geheel op het maken en uitbrengen van videogames en is een grote speler in de videogame-branche. Het bedrijf is houder van een aantal grote licentienamen zoals WWE, Saints Row, UFC en Warhammer. Rond 2008 ging het niet alleen slecht met de globale economie, maar ook met THQ. Vanaf het einde van 2008 tot nu, heeft men tal van studios verkocht aan derden. In januari vorig jaar heeft THQ nog een verse start proberen te maken door een nieuw logo en huisstijl te implementeren, maar dat bleek achteraf geen succes. Onlangs kwam er weer slecht nieuws naar buiten over de ontwikkelaar. Tijd dus voor kwestieveteranen Boris en JJ om er over te discussiëren.

Tweet
← Older Comments
  • http://twitter.com/Kaampper Piet Keijzer

    het is oneerlijk om te zeggen dat cod de games kapot maken want het is goed. de andere mensen maken zichzelf kapot doordat ze minder qualiteit afleveren. 
    games als skyrim maken de industrie tog ook niet kapot? maar die is wel vreselijk veel verkocht.! + de hele wereld praat er son beetje over…

  • Anonymous

    Altijd leerzaam dit kijkje in de keuken van de gamewereld. 
    Misschien een stomme vraag maar als THQ de warhammer licentie verkoopt, waarom hebben ze dat niet met Disney gedaan? Nu geven ze het terug en krijgen ze er zeker niets meer voor. Hadden ze dit niet aan een andere ontwikkelaar kunnen verkopen? Disney is een naam die nog steeds lekker in de markt ligt. 

  • Anonymous

    als je hier gaat janken over spelling ben je echt kanloos lol…

  • Anonymous

    HAHAHAHAHAHHA ik denk andersom mafkees

  • Anonymous

    hahahaha epic… Jan was zoiezo de beste gameking.. nu zit hij in PU-TV van power unlimited… echt een aanrader

  • http://twitter.com/fredjansen2 fred jansen

    Haha Boris heeft tattoos op zijn armen maar ondertussen zit JJ met korte mouwen LOL :) goed item

  • Anonymous

    Omdat ehm, de licentie van disney is? 

  • Anonymous

    jan ownt boris:P, 

  • Anonymous

    Ja ok. Disney is de eigenaar van het merk Disney. Dat begrijp ik. Maar THQ had het recht om disney games te maken, net zoals ze het recht hadden de warhammer mmo te maken en uit het filmpje begrijp ik dat ze dat recht willen verkopen maar het disney verhaal uit handen geven. Dat vind ik een beetje vreemd.

  • Anonymous

    Volgens mij is warhammer eigendom van thq. Het lijkt me bovendien gek dat thq een licentie wat niet van hun is kan doorverkopen, ze kopen het van disney voor een bepaalde periode. 

  • Anonymous

    boris is ik zie THQ als veel middelbare scholieren ze willen wel leren willen bv. hun havo diploma mar ze lere en denken dat het wel goed komt. zo komt THQ bij mij over. als een THQ gewoon minimaal 2 á 3 games goede epiesche games focussen waarvan 2 of 1 voor de mainstream is en 1 game die tussen mainstream is hardcore is

← Older Comments

LAATSTE VIDEOS

Review Syndicate

22/02/2012 door Mendel Assendelft

De review van Syndicate is hier, dus tijd voor bier!

HWW PlayStation Vita

22/02/2012 door Gamekings Redactie

HWW PlayStation Vita: Hij ligt in de winkels, Sony's nieuwe handheld.

Democheck Mass Effect 3

21/02/2012 door Mendel Assendelft

Democheck Mass Effect 3: Neem een voorproefje op het laatste deel van de Mass Effect trilogie.

Review Tekken 3D: Prime Edition

21/02/2012 door Marco Henken

Review Tekken 3D: Prime Edition: Meppen en beuken in vol ornaat op de 3DS!

Brievenmaandag met Martin JJ en Dennis

20/02/2012 door Sam Beesems

Brievenmaandag: Geen carnaval, gewoon een ouderwetse maandag met nieuwe vragen.

Review Ultimate Marvel VS Capcom 3

20/02/2012 door Sam Beesems

Review Ultimate Marvel VS Capcom 3: Twee werelden botsen in je broekzak op de PS Vita.

Gamekings Aflevering 30 Prototype 2

19/02/2012 door Marco Henken

Gamekings Aflevering 30: Naar het koude Vancouver voor Prototype 2.

Review UFC Undisputed 3

18/02/2012 door Mendel Assendelft

Review UFC Undisputed 3: Doe je tok maar om en je bitje in, het is tijd voor UFC Undisputed 3.

Interview Prototype 2

18/02/2012 door Ruud Leuverink

Interview Prototype 2: Een interview met Radical Entertainment

Einde van de week vrijdag met Dennis, Steven en Alistair Overeem

17/02/2012 door Marco Henken

Einde van de week vrijdag: Dennis wordt uitgedaagd door The Reem.
MEER VIDEOS

MEER NIEUWS

Trailer Hitman Absolution Diana Burnwood Kill Order

22/02/2012 door Mendel Assendelft

De nieuwe Hitman Absolution trailer schotelt de huurmoordenaar een nieuw doelwit voor. In deze nieuwe...

Trailer Borderlands 2 Doomsday en Launch datum

22/02/2012 door Boris van de Ven

Kablabber! Vette nieuwe trailer van Borderlands 2, het langverwachte vervolg op die RPG die vooral voor...

Trailer The Witcher 2 Xbox 360 Enhanced edition

22/02/2012 door Ruud Leuverink

In april komt The Witcher 2 uit voor de Xbox 360. Hier laten we je de trailer zien. Na het daverende...

Redactie PlayStation Vita Launchtitels

22/02/2012 door Ruud Leuverink

Zoals je gemerkt hebt staan de redactie items deze week in het teken van de PlayStation Vita. Vandaag...

The Simpsons verhuizen naar App-land met Tapped Out

22/02/2012 door Ian Schram

Electronic Arts brengt de welbekende familie van The Simpsons naar Apple en Android. Hmmm… Apple...

Vecht met Asura tegen Ryu in DLC voor Asura’s Wrath

22/02/2012 door Brian de Groot

Capcom heeft nu officieel informatie vrijgegeven over DLC voor Asura’s Wrath, waar Asura uitgedaagd...

Spec Ops: The Line komt in FUBAR versie

21/02/2012 door Dennis Wilman

2K heeft vandaag bekendgemaakt dat ze Spec Ops: The Line op 29 juni internationaal uitbrengen. Dat is...

Sony ondersteunt de PlayStation Vita vijf tot tien jaar

21/02/2012 door Elke Bernards

Morgen is het eindelijk zover, dan is de PlayStation Vita verkrijgbaar. Sony heeft er in ieder geval...

Sony werkt aan eigen Kinect versie?

21/02/2012 door Brian de Groot

Sony wil blijkbaar niet achterblijven op Microsoft dat al een tijdje terug de Kinect heeft uitgebracht...

Trailer Saints Row: The Third Gangstas In Space DLC

21/02/2012 door Marco Henken

Saints Row schiet de ruimte in, want de nieuwe DLC Gangstas In Space is nu beschikbaar. Gangstas In...

Redactie Wat kosten de games op de PlayStation Vita?

21/02/2012 door Ruud Leuverink

Morgen is het zover, de Playstation Vita ligt in de winkels. Dennis en JJ unboxen de games. Zoals bij...

Survivallen in nieuwe Co-op Mode Uncharted 3: Drake’s Deception

21/02/2012 door Calvin Visee

Overleven in de jungle is niks nieuws voor Nathan Drake, de aankomende co-op mode Shade Survival voor...

Sakurai is bezig met opvolger Super Smash Bros. Brawl

21/02/2012 door Ian Schram

De bedenker van Smash Bros. heeft zijn laatste project af en is nu aan het langverwachte vervolg op...

Trailer F1 PS Vita Launch Trailer

21/02/2012 door Sam Beesems

Maak een einde aan je pitstop en zoek je gaspedaal op, want hier is de F1 PS Vita Launch Trailer. Onder...

Trailer SSX Uber Monday Ty Thorsen Trailer

21/02/2012 door Sam Beesems

Neem alvast een kijkje op welke move jij je straks stuk gaat oefenen in de SSX Uber Monday Ty Thorsen...
MEER NIEUWS

DISCLAIMER | ABOUT BLAMMO | ALLE CONTENT © 2011 BLAMMO MEDIA | MET DANK AAN: IKBENSTIL.NL | HOSTED BY TRUE