hosted by

Nintendo Wii U in oktober voor 400 euro?

January 24, 2012 door Rowan Stroo

Volgens nieuwsservice Novum komt de Nintendo Wii U in oktober op de markt en gaat hij €399,99 kosten. Dat is even duur als de Xbox 360 bij zijn introductie en een stuk duurder dan de Nintendo Wii, die bij de introductie €249,- kostte. De releasedatum lijkt logisch, aangezien Nintendo vorig jaar al aangaf de Wii U in 2012 op de markt te willen brengen.

Waarschijnlijk zal Nintendo op de E3 dit jaar de definitieve versie van de Wii U aan het publiek tonen, inclusief een prijs en releasedatum.


  • http://twitter.com/Louwter Lou(w)ter René

    400,- (incl. launchgame GTA V) 
    Ik zeg grote hit!

  • Anonymous

    Dat is voor mij wat te duur.
    Ik koop sowieso nooit een console bij launch.

  • Anonymous

    dafuq did i just read?
    veel wijzer word ik niet van je post want ik snap totaal niet wat je bedoeld

  • Anonymous

    te duur voor mij om gelijk bij de release te kopen.
    toch vind ik dat altijd de ideeën van nintendo wel op een manier slagen, 
    zoals bij de wii het ‘zwaaien’ met de controller kwam, hier zijn sony en microsoft toch echt wel op doorgegaan met de move en kinect, ik vind nintendo nog altijd degene die tenminste nieuwe dingen durft te proberen terwijl sony en microsoft niks nieuws doen maar het meestal wel perfectioneren

  • Anonymous

    Nintendo maakt misschien niet de meest baanbrekende hardware en misschien is de Wii U nu al wel achterhaald, maar ze onderscheiden zich met gemak van de andere 2 door games te produceren die elke keer weer baanbrekend zijn. Of je er nu van houdt of niet, de games zijn geweldig. Ook al zijn het er niet veel, voor een echte gamer zou het voldoende moeten zijn om overgehaald worden om de console te halen

  • Anonymous

    True that.

  • Anonymous

    Inderdaad eerst zien dan geloven. Dit word wel vaker gezegd. Zelfs over de Wii werd dit gezegd als ik mij niet vergis..

  • jim de vries

    ik denk dat de prijs vrij laag is voor deze apparatuur. aangezien de tech die er in zit en natuurlijk zal de net als de 3ds weer na een paar maanden wat dalen maar 400,- of 350,- n k nouw niet zon groot verschil

  • Anonymous

    De ps3 koste bij de introductie ongeveer 800 euro en de ps2 zat rond de 1100 a 1200 guldens, de ps4 gaat daarom heel wat duurder zijn dan 400,-. Waarschijnlijk komt sony met verschillende consoles uit wat de harddisk betreft, zoals apple dat doet met zijn i-pads.
    Dus ga maar alvast sparen.

  • Anonymous

    Kom maar op met die nieuwe Zelda/Mario Kart. Wordt wel eens tijd dat deze games eindelijk eens in HD te spelen zijn.

MEER NIEUWS

MEER NIEUWS