hosted by

Modern Warfare 2 DLC komt de 30e.

March 10, 2010 door Gamekings Redactie

De eerste downloadbare multiplayer maps voor CoD Modern Warfare 2 zullen op 30 maart verschijnen voor de Xbox.

Gegevens over de exacte maps en prijzen hiervan worden nog niet vrijgegeven.
Er werd al wel gespeculeerd dat er maps van zijn voorganger te vinden zullen zijn maar wat hiervan waar is?

Ook vertellen ze nog niks over wanneer deze maps op de andere consoles zullen verschijnen, alles wat we nu weten is dat de DLC eerst op de Xbox zal verschijnen. Dus de Ps3 en PC gamers zullen het nog even met de oude maps moeten doen.

MW2


  • Polopolo

    @Stef

    Ja, bij PC games krijg je altijd de expansions gratis… en als het een grote expansion was, kwam het altijd in de winkels. En dat was voordat dingen als Xbox Live kwam…

    Tegenwoordig krijg je het gewoon via een update/patch van de makers, via internet. Dat was altijd zo, dit is nogsteeds zo….

    Het spijt me dat je nog maar 2 jaar een gamer bent, met je 2de hands Xbox 360 van je… maar ga niet doen alsof alles logisch and simpel is. Want dat is het niet.

    De PC games zijn echt geen simpele mensen… Bijna iedere PC gamer die MW2 heeft, weet gewoon dat Activision hun flink hebben genaaid, door 10 euro extra meer te betalen voor een slappe multiplayer, slechte matchmaking, geen dedicated servers, etc…

    Dus je hebt eenmaal 10 euro meer betaalt om een bagger product te krijgen, en dan moet je ook nog is BETALEN voor wat maps? En dan zijn mensen verbaasd waarom BFBC 2 zo wordt geprezen door de PC community….

  • me

    KKlijer mag hopen dat je dat je het krijg lomp jong denk eens na man

  • aanon

    echt iet svoor microsoft hè, omdat hij console zo slecht is gaan ze infinity ward maar omkopen om hun console een beetje te promoten met als eerste downloadeable content. LAME!

  • Mobie

    Must buy. Mw2 houdt je gewoon bezig. Haters op mw2 lach ik uit!

  • mauric

    ik heb niets tegen mw2, goede game, maar uhm, het is niet alles zie ik nu ook wel in.

    en dan moet je nog langer wachten + betalen voor de map packs….

    waar gaat dit heen met de wereld.

  • el vencedor nl

    mw 2 is een kutspel, cod waw is veel; beter

  • lasthope

    402 heeft op zijn twitter een paar weken geleden gepost dat er geen cod4 maps in mw2 komen omdat de wapens veel te sterk zijn en de killstreaks niet passen op de kleine mappen van cod4
    (vieze flikkers moeten gewoon cod4 stijl keep it simple maps uit brengen)

  • KoeieKut

    @ lasthope

    Zet dn ff linkje, dn weet ik ckkr.

  • Eeyk

    # Larsjuh33 zegt:
    03-10-2010 om 14:00 Thumb up 26 Thumb down 17

    3 dingen.
    1. microsoft is weer is kk hebberig bezig, lkkr mensen omkopen voor eerder dlc
    2. ze moeten eerst maar eens al die server en host problemen fixen voor ze mensen iets willen laten kopen
    3. playstation 4 life!

    Wat te fuck lul jij Microsoft update dag is gewoon eerder dan de playstation update dag

    sukkel

  • Oprah

    echt dom iedereen heeft idie game all en dan nog exclusiev voor 30 dagen

  • shadow.

    jammer dat er geen actie is als je COD4 hebt gekocht dat je dan de oude maps mag gebruiken GRATIS voor de nieuwe heb ik wel geld over maar eerst bij m’n vriend met z’n xbox checken of het t waard is en dan op psn kopen :)
    hoppelijk gaat IW nu een deal maken met playstation maken dan kan de xbox hem waarschijnlijk niet afspelen door dat dvd niet genoeg ruimte heef :P

  • shadow.

    o ja, en als het een leuke game is, dan neuk ik m’n vriend ook nog eens in zijn poepgat!!!

  • kut reactie nu geef mij maar rdj

    waarom niet gewoon het pers/twitter bericht plaatsen ???

  • Fattah Zegt: Wazzaa Peeps

    boeie kspeel m toch al niet meer overhyped kut game..

    Bfbc2 for life

  • Dennis

    Echt he ik heb de xbox maar sinds ik gebanned ben krijg ik steeds vaker door hoe irritant microsoft is in het “eerste” krijgen van DLC’s en het is zooooooooo verdomd annoying he en nu kunnen alle 360 fanboys weer gaan schreeuwen HAHAHAH WIJ ZIJN EERST!
    Ja fuck jullie ik begin een schijt hekel te krijgen aan de xbox op deze manier -_-

  • robin

    kut tiefes microsoft en activisoin sla ze dood als ik ze zie.

  • marijn

    @ Dennis

    Alleen omdat je gebaned bent zeik je zo :P sukkel

  • Breijer

    het maakt nog al wat los.

  • malax

    DLC kopen? fuck off man..ik haal die shit gewoon van pirate bay.. Kom nou, die game kopen was al geld verspilling!

  • Freak

    @jurregunst

    Battlefield bad company 2 heeft een heel goede online mode. Daar zou ik voor gaan als je van echt goede shooters houd.

  • mike-vld

    VET keek er al een tijdje naar uit !!!!! :D

  • lasthope

    @ koeiekut
    ik heb geprobeerd het te vinden maar die gast post zoveel comments dat ik wel uren kan zoeken, dat doe je maar lekker ff zelf ;)
    nouw wil ik wel ff toevoegen dat overgrown wel in de map groote van mw2 past om het speculatie vuur wat op te stoken

  • Robin

    blessedgrub zegt:
    03-10-2010 om 16:16 29 10
    Het is héél simpel.

    Ik betaal voor xbox life. Inruil daarvoor krijg ik;

    - Goede online service
    - Eerdere/Exclusives DLC

    Dacht je dat je voor niks microsoft betaald, Je krijgt er wat voor hoor mensen

    Robin:

    Ja tuurlijk man! Je moet nog altijd betalen voor de dlc dus wat maakt t uit dat je t wat eerder krijgt.
    Ik betaal niet voor online(ps3 ftw) en krijg goede exclusives die supergoeie online hebben(Uncharted 2, Killzone 2 FTW)

  • MW2 zuigt

    De gamekings zouden een nieuwe review moeten maken van het online gedeelte van MW2, want dat zuigt nu echt. Die map-pack koop ik toch niet, want ik ga MW2 met geen vinger meer aanraken nu BF¦BC2 er is!!!!

  • Michael

    @ Mobie

    En wij lachen jou 10x zo hard uit.

  • McBanana013

    Bfbc2 Biatch!

  • NIKOS

    KLEUTERS!!!!!

  • jeffrey

    melk melk melk melk
    goed voor kinderen
    maar niet op mij
    wat ik piss er op

  • http://www.gamekings.nl emre

    HAHAH eerst wilde de iedereen de game en nu kraakte de helft de game af ga maar bfbc2 spelen wat een kut game zeg

  • CoD2 ftw

    @Polopolo

    Amen ^^

  • Skimo

    Hopelijk is het zo dat als je deze dlc niet koopt dat er dan geen match wordt gezocht met een dlc map.

    Ik ben de tel kwijtgeraakt hoe vaak ik gekickt werd in Cod WaW omdat ik de map packs niet had. Was zwaar irritant. (Zelfde probleem had ik trouwens nooit in Cod4)

  • Ghost

    Ik speel MW2 al niet meer, en het enige wat me het weer zou kunnen laten spelen is:

    -Zo`n theathre mode zoals in Halo 3
    -Die spin-off van Ghost

    niet een mappack…

  • iets

    als jullie eht spel zo slecht vinden wrm koop je het dan?

  • http://www.motorsportmedia.nl DoriDori89

    Ik speel dit spel al vanaf 31-12 niet meer. Vind het veel te overhyped en het is gewoon geen leuke game meer.

    BFBC2 is wel helemaal mijn ding! :D

    BTW die DLC is echt veel te laat, na een maand CoD te spelen had ik het al gehad met die levels, en telkens maar beloven dat het ‘binnenkort’ komt.

  • nuchter

    @Lashrom

    IW maakt geen verlies en verlies, winst, omzet is altijd een berekening over het gehele jaar. Eventjes nadenken voordat je wat zegt,
    Ik ben blij dat ik een maand eerder kan spelen en veel gamers zullen dat gevoel hebben. Met een Ps3 is het toch jammer dat je een maand moet wachten.

  • sjappie

    @ DoriDori89

    Zei je dat ook vlak voordat Mw2 op de markt kwam? Dat mw2 gewoon “jou ding is”??

    Singleplayer / split-screen is niks mee
    Tis zo jammer dat de multiplayer niet tegelijk loopt

  • my little blow me

    hahaha..je moet nu natuurlijk die troep wel kopen anders kan je steeds niet meeoden met gasten die de maps wel hebben. fuck dit soort terroristsche akties van de bedrijven.

  • my little blow me

    trouwens al die xbox mensen die denken dat ze koning zijn met hun exclusiviteit…van een maand…lol een maandje…daar betaal ik niet voor hoor en psn werkt gewoon goed. ik heb bijna nooit problemen met het netwerk, laatst was er natuurlijk wel een wereldwijd probleem met een aantal oudere modellen van de ps3, maarover het algemeen loopt het wel goed en het is gewoon gratis.

  • Dylan

    De lobby van playstation is erger dan xbox bij playstation wordt je er 9 van de 10x uit gekikt bij xbox bijna nooit

  • http://gamekings.tv ahsdiuas

    bfbc 2 aaaaight veel beter dan mw2 omdat:
    1. geen lagg
    2. singleplayer tien keer zo vet
    3. online draait niet om K/D maar om winnen of verliezen.
    4. punten voor shit om je team te helpen (bijv. medic of engineer)
    5. geen kankerglitches zoals de carepackage-glitch

    dankuwel

  • here there fucking everwhere

    ik speel zowiezo al lang geen mw2 meer dus mij boeit deze dlc maps niet eg!!!!!

  • my little blow me

    ik heb ps3 en ik wordt absoluut niet 9 op de 10 keer eruit geklikt.
    Ik moet wel toegeven dat xbox beter loopt, maar daar betaal je dan ook voor. xbox live is trouwens ook niet perfect en ik ken wel gasten die xbox live hebben, maar geen gold en die hebben weer gelijk beperkingen met downloaden van shit. echt weer microsoft om voor elke scheet een euro te vragen.

  • @ kklijer

    kanker is geen bvgelijk naamwoord

    dus hou je bek

  • sjors

    6 van de beste maps van cod 4 voor 1600 ms points…
    al lang al bekent…

  • Michael

    @ iets

    Ben je fucking retarded ofzo, je moet een game spelen om te weten hoe die is.

    @mensen die mijn comment thumbs down hebben gegeven: Fanboys fail at life.

  • anti camping

    word verdomd tijd, was egt uitgekeken op de maps

    en ik als trots xbox bezitter profiteer er lkkr op :)

  • danny

    Jah En voor de ps3 komt tie zkkr weer een maand of 4 later net Als de episodes of liberty city

  • JWZ

    MW2 IS VOOR HARDCORE GAMERS NIET VOOR NOOBS

  • fantasyfreak

    beetje slechte timing… het heeft eigenlijk té lang geduurd en daarbij zijn/komen er deze maand al andere topgames uit (BFBC2 , FFXIII , GOW III etc. ). Ze hadden het beter al 2 maanden terug kunnen doen, want nu gaan veel mensen andere games spelen.

    (en snap dan al helemaal niet dat het zo lang duurde als het oude maps zijn)

  • Slim Smokeyy

    Waarom roept iedereen nou dat microsoft hebberig is enzo, dat is gewoon de extra mile die ze gaan voor de xbox bezitter, daar betaal je ook voor.

MEER NIEUWS

MEER NIEUWS