hosted by VPS

Gesloten Sony Liverpool was bezig met PS4 titels

August 22, 2012 door Brian de Groot

Gesloten Sony Liverpool was bezig met PS4 titels. Na berichtgeving over het sluiten van de Liverpool afdeling van Sony is er nu ook langzaamaan duidelijk geworden waar zij mee bezig waren. De games waar aan gewerkt werd zijn titels die de PlayStation 4 hadden moeten vergezellen tijdens de launch, WipEout en een Splinter Cell-stijl game.

Sony heeft in ieder geval duidelijk gemaakt dat niet de gehele Liverpool afdeling gesloten is. Het gaat om het WWSE team dat daar werkzaam is. Verschillende andere teams blijven operationeel en er wordt geprobeerd zo veel mogelijk medewerkers op andere afdelingen onder te brengen. Dit neemt niet weg dat dit het zoveelste vervelende bericht op gebied van sluitingen en ontslagen is in de game industrie. Hopelijk zet deze trend niet te lang door.

Het is op dit moment nog niet helemaal helder of de genoemde games nog uitkomen op wat voor manier dan ook. WipEout voor de PlayStation 4 zou een radicale verandering met zich meebrengen en was al twaalf tot achttien maanden in ontwikkeling. De Splinter Cell-stijl game begon als een gangster-stijl ervaring en maakte gebruik van vergelijkbare motion capture technieken als bij LA Noire, maar was “a bit ahead of it”.

Hopelijk gaan deze interessante titels niet compleet ten onder aan deze ontwikkeling en wordt er nog iets met het materiaal gedaan. Dit zou anders wel erg zonde zijn.


  • http://www.torrentreactor.net/ Henk

    en de ps3 is zo krachtig met de cell procesor dat hij 10 jaar mee gaat bla bla bla.

  • chris

    Erg relevante comment!

  • fantasyfreak

    Niet op letten… hij kan niks anders doen dan zeuren op playstation. Tijd dat de scholen weer eens gaan beginnen :)

  • Snuifski

    Huidige tijd doet me beetje denken aan de periode 1980 tot 1988 waar de gamesindustrie ook te lijden had onder de crisis en waar merken als cbs en atari vergingen en pas in 1989 de nes en megadrive er weer leven inpompten.
    Als de crisis gaat voortduren kunnen er rare dingen gebeuren met geromeerde merken.

  • gek1234

    jaloers?

  • http://www.torrentreactor.net/ Henk

    heb ps3

  • veniks

    Ze hebben volgens mij nooit gezegd dat ze 10 jaar na de PS3 pas een PS4 willen uitbrengen.
    Alleen dat ze de PS3 10 jaar willen ondersteunen, en dat zal vast gebeuren. Voor de PS2 komen zelf nu nog af en toe games voor uit.

  • Geoff_HD

    Zonde dat de studio gesloten is, maar de crisis slaat overal keihard toe !!!

    – “off topic” –
    Wat veniks zegt klopt. de PS3 zal 10 jaar mee moeten gaan en ondersteuning krijgen.

    Ze hebben nooit gezegd dat de PS3 10 jaar lang hun leading console zal zijn. Maar vergeet ff niet, PS3 is van 2006, in 2014 komt de PS4 uit, dat is 8 jaar! De PS2 kwam in 2000 uit, dus die is maar 6 jaar leading console geweest.

  • Pingback: allotype astrantia cailleach

MEER NIEUWS

MEER NIEUWS