hosted by VPS

Europese launch Wii U loopt misschien vertraging op

August 10, 2012 door Elke Bernards

Europese launch Wii U loopt misschien vertraging op. Het gerucht gaat dat de Wii U de Europese launch in November niet gaat halen. Dit zou vanwege productie problemen zijn met de Nintendo console. Volgens bronnen ligt het probleem vooral bij het maken van de GamePad controller voor het next-gen apparaat.

Met een 6.2 inch touchscreen, bewegingssensoren, camera en nog een hele stapel andere features is het natuurlijk geen appeltje eitje om dat ding te bouwen. Het is dan ook geen verassing als blijkt dat de release inderdaad vertraging oploopt door problemen met dit proces.

Gelukkig laat Nintendo in ieder geval Amerika niet met lege handen staan tijdens de feestdagen. Ze hebben namelijk gezegd dat de nieuwe console als het aan hun ligt voor Thanksgiving in de winkels te vinden is. Of de launch wel of niet op het randje van uitstel ligt voor Europa is nog onbekend.

 


  • Keyaerts

    Als dit werkelijk waarheid wordt dan is het een enorme faal voor Nintendo, met de feestdagen kopen de mensen juist dit soort dingen voor hun kids. Verplaatsen naar december of zelfs in het nieuwe jaar kan nooit in hun voordeel zijn, bij de meeste mensen is de beurs dan leeg.

  • goldmartijn

    Haha, Nintendo heeft EINDE VAN DE WEEK VRIJDAG gezien, dit is hun antwoord erop. Ik denk dat ik hem ga halen, maar dan wel voor Mario etc. De rest kan me gestolen worden, daarvoor koop ik wel een nieuwe playstation of xbox.

  • Jeroro

    uhm sorry hoor Elke, maar hoezo (quote):” Gelukkig laat Nintendo in ieder geval Amerika niet met lege handen staan
    tijdens de feestdagen. Ze hebben namelijk gezegd dat de nieuwe console
    als het aan hun ligt voor Thanksgiving in de winkels te vinden is.”
    Als dit het geval zal zijn, en mocht Europa idd geen november/december release kennen, lijkt het mij vrij duidelijk waar onze voorraad WiiU’s heen gegaan is… Juist! Thanksgiving anyone? En daarna ook maar Xmas voor Nint USA…
    Ondercapaciteit bij consoles is wel bekend.
    En dan de VS 2 maal bedienen? Gadver.
    Hoezo dus ‘gelukkig’ laat nint VS niet met lege handen staan. Of zijn wij soms deel van usa nu…?

  • http://www.facebook.com/people/Sharlo-Galmo/736321849 Sharlo Galmo

    dit is onzin, want nintendo heeft nog helemaal niks laten weten over hoe of wat
    dus dit lijkt mij heel sterk, maar goed je weet het nooit he!

  • gek1234

    geruchten, wat heb je eraan, discusieren heeft dan weinig nut:)

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=730972972 Vince Laurense

    @ Goldmartijn: waarom koop jij eigenlijk console games if I may ask?

    Zoals Steven een tijd geleden zei “de enige console die straks een echte console ervaring ‘lijkt’ te geven is de Nintendo Wii U. Waarom?? Omdat de rest meer de richting van een PC architectuur opgaat en daar koop je een up to date PC voor (mooie plaatjes etc), de Nintendo Wii U blijkt nu de enige nog met een ervaring te komen die rest niet kan bieden out of the box”. Misschien heb je een über PC thuis, I dunno, maar vroeg het me gewoon af.
    Ik kon mij als PS3 speler goed vinden in zijn uitspraak, want alleen maar mooiere plaatjes, verbeterde AI etc, zullen geen killer app worden om mijn PS3′tje aan de kant te zetten ls je het mij vraagt. Hey maar ik laat me verrassen….

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=730972972 Vince Laurense

    Maar hij wordt wel in zowel zwart als wit geleverd!! Bevestigd door Nintendo zelf:) November of december het zou mijn reet roesten….

    Dat wordt mooi, een witte Wii-U op mijn witte wannabe hippe tv meubel langs de witte PS3!! :)
    Nu nog ff mijn TV wit typexen haha….

  • Jeroen Keers

    Nintendo gaat 100% zeker de Wii U in Amerika lanceren vóór Thanksgiving. En als de productie niet snel genoeg gaat, zullen wij in Europa een paar weken extra moeten wachten, het zij zo.

  • http://www.facebook.com/people/Andres-de-Groot/100002039997234 Andres de Groot

    @facebook-730972972:disqus
    De PS3 icm de Vita kan nu al meer dan de Wii U straks kan.
    Dit omdat er in de gamepad van de Wii U GEEN Processor inzit.
    In de Vita zit WEL een processor en daardoor kan uiteindelijk de PS3 icm de Vita meer.
    Kun je nagaan wat de PS4 straks allemaal wel niet kan.
    Dat je Nintendo fan bent is helemaal oke, want ook ik vind het een prachtig apparaat, maar ze lopen achter de feiten aan en dat kun je niet ontkennen, want het is zo.

  • Edan88
  • Edan88

    Maar de Vita/PS3 combo zal nooit dezelfde ondersteuning krijgen van third party of first party als de WiiU.
    Hoe groot is de kans dat iedereen met een PS3 ook een Vita heeft en andersom?

  • fantasyfreak

    Als ik m’n mening mag geven : Ik vind het persoonlijk een stuk makkelijker met consoles. Ook al is het niet altijd even mooi als de pc.. ik heb gewoon geen zin in gekloot met installeren en foutmeldingen uitzoeken en oplossen. Weet niet of dat momenteel nog zo zal zijn, maar vroeger had ik er altijd al last van dus ik zie het nogal negatief in met de pc. Een beetje zoals JJ het een tijdje terug ook al aan gaf met z’n Diablo III gedoe.

  • Bombraker

    Nintendo: Fuck you ;)

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=730972972 Vince Laurense

    Hihi ik ben een gamer, maak me niet druk over feiten etc. dat doen politicie maar….. Ik koop games op welke console dan ook omdat het gaaf is, niet omdat er een naam opstaat. Dat vind ik naïef;) Dat kun je niet ontkennen, want het is zo haha. ps wat Eden88 zegt sluit het verhaaltje mooi af:)

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=730972972 Vince Laurense

    Iemand die het snapt!! :)

MEER NIEUWS

MEER NIEUWS